Netmarks – Zprostředkování zaměstnání a volná místa Praha

Najděte si pracovní pozici dle svých představ

Naše společnost se pohybuje na trhu práce od roku 2007. Naším cílem je optimalizovat náklady vaší společnosti na pracovní sílu, snížit fluktuaci a zvýšit nasazení zaměstnanců. Nabízíme zprostředkování zaměstnání na nejrůznější pracovní pozice a evidujeme volná místa v Praze. Hledejte práci s námi.

  • Veveří 485/55
  • 602 00 Brno
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

VOLNÁ MÍSTA


Naše společnost

Naše agentura pomáhá firmám i jednotlivcům orientovat se na trhu práce už od roku 2007. Od svého vzniku jsme se zaměřili především na pracovní pozice v oblasti maloobchodního prodeje a oblasti automobilového průmyslu a jeho návazných subdodavatelů. Proto evidujeme volná místa v Praze především v rámci těchto pracovních oborů. Od roku 2008 disponujeme oficiálním Povolením ke zprostředkování zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí.

Hledáte zaměstnance na volné pracovní pozice?

Pokud hledáte nové zaměstnance na volné pracovní pozice především ve zmíněných oborech, jsme tou pravou volbou pro vás. Neztrácejte čas s novinovými inzeráty a kontaktuje nás. Naše společnost se od svých začátků specializovala především na shánění a poskytování pracovních sil, proto máme v této oblasti bohaté zkušenosti. Naším cílem je vybrat pro vaši společnost dostatečně kvalifikované pracovní síly, které přispějí k jejímu úspěšnému rozvoji.

Hledáte nové zaměstnání?

Nejste spokojeni na své pracovní pozici, doplatili jste na krizi nebo potřebujete změnu? Navštivte nás. Nabízíme pracovní příležitosti pro pracovníky úseku pekárny, řezníky, pokladní, ale i operátory výrobní linky. Evidujeme volná místa v Praze a pomáháme tak najít zaměstnání všem, kteří je potřebují. Dlouhodobě spolupracujeme s řadou úspěšných podniků na poli maloobchodu i automobilového průmyslu. Proto jsme schopní nabídnout vám pracovní pozici odpovídající vašemu vzdělání i kvalifikaci.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce